Wyniki II etapu naboru – Kraków, ul. A. Szwed-Śniadowskiej

Kraków wyniki naboru wniosków do mieszkań

Szanowny Wnioskodawco!

W ramach II etapu rekrutacji Najemców osiedla przy ul. A. Szwed-Śniadowskiej w Krakowie pozytywny wynik uzyskało 739 gospodarstw domowych. Listę zakwalifikowanych wniosków, uszeregowaną zgodnie z punktacją uzyskaną za kryteria społeczne, można pobrać tutaj>>  KRAKÓW WYNIKI II ETAPU NABORU

Serdecznie gratulujemy! Niebawem przekażemy Ci link do platformy cyfrowej, w której będziesz mógł dokonać wstępnego wyboru preferowanych przez Ciebie lokali. Jak to zrobić?

  • Przede wszystkim, nie spiesz się! Do platformy będziesz miał dostęp przez cały czas trwania naboru, ale dopiero w przeddzień wyznaczonej wizyty na osiedlu (a najlepiej – w dniu wizyty) zaznacz w niej 10 mieszkań, które Ci się najbardziej podobają i na które masz zdolność czynszową. Trzy z tych 10 lokali obejrzysz na osiedlu i podejmiesz decyzję, na które z nich chcesz podpisać umowę najmu.
  • Co się stanie, jeżeli zaznaczysz te 10 lokali wcześniej? Może się zdarzyć, że żadne z nich nie będzie już dostępne, kiedy przyjdzie Twoja kolej spotkania na osiedlu. Pamiętaj, że te spotkania odbywają się w kolejności zgodnej z listą; najpierw wybierają swoje przyszłe M osoby, które uzyskały najwięcej punktów za kryteria społeczne.
  • Dlaczego trzeba zaznaczyć aż 10 lokali? Bo spotkania będziemy organizować jednocześnie z kilkoma rodzinami, aby jak najszybciej przeprowadzić cały proces i wręczyć Wam klucze.
  • Ważne: kiedy zalogujesz się na platformę, zobaczysz tylko te mieszkania, o które wnioskowałeś (np. jeśli wnioskowałeś o M2, zobaczysz tylko lokale 2-pokojowe) i na które masz zdolność czynszową. Nie zobaczysz więc wszystkich lokali M2, jakie są dostępne na osiedlu – zobaczysz tylko te lokale M2, na które masz zdolność czynszową.
  • Może się jednak zdarzyć, że ktoś wnioskował o M3, ale zdolność czynszową ma tylko na mniejsze mieszkania. W takiej sytuacji nie zobaczy mieszkań 3-pokojowych, tylko mniejsze – zgodnie ze swoją zdolnością czynszową.

Spotkania na osiedlu będziemy umawiać dzwoniąc do każdego z Was. Na pewno skontaktujemy się ze wszystkimi – dzwonimy do skutku!