Garaże podziemne i komórki lokatorskie

garaże podziemne

W budynkach A4, A5, B6, B7, B8 – nie ma obecnie możliwości najmu garaży podziemnych ani komórek lokatorskich – aż do momentu zakończenia prac budowlanych związanych z poprawą efektywności kanalizacji deszczowej osiedla. Z miejsc postojowych naziemnych, które są obecnie dostępne na osiedlu, będzie można korzystać bezpłatnie. Jeżeli już teraz chcesz zarezerwować miejsce garażowe / komórkę w tych budynkach, wypełnij odpowiedni formularz u komercjalizatora. Pamiętaj, aby uważnie zapoznać się z jego treścią. Najważniejsze kwestie wyjaśniamy poniżej:

  • Najemcą miejsca / komórki może być tylko osoba, która jest najemcą mieszkania (a więc jeżeli w międzyczasie rozwiążecie umowę najmu mieszkania, nie będzie możliwości najmu żadnej innej powierzchni – chyba, że po całkowitym zasiedleniu inwestycji pozostaną nam wolne garaże / komórki),
  • Poziom -1 budynków: A4, A5, B6, B7, B8 (a więc tam, gdzie znajdują się garaże i komórki) będzie objęty pracami budowlanymi. Plan prac zakłada, że nie będą konieczne żadne zmiany obecnej organizacji garaży i miejsc. Musimy jednak brać pod uwagę możliwość, że taka konieczność pojawi się w trakcie prac (przy czym podkreślamy, że jest to mało prawdopodobne). Gdyby w efekcie prac budowlanych trzeba było dokonać reorganizacji garaży / komórek, wówczas będziemy oferować inne miejsce / komórkę w miarę dostępności.

W budynkach A1, A2, A3 – będą dostępne garaże podziemne oraz komórki. Cena najmu miejsca to 150 zł/m-c. W tych budynkach będzie można również wynająć komórkę lokatorską (70 zł/m-c).

 

Obecnie wszystkie komórki lokatorskie (we wszystkich budynkach) są już zarezerwowane. 

Listę boksów / komórek, które powstały w tej inwestycji możesz pobrać tutaj >> KOMÓRKI LOKATORSKIE I BOKSY ROWEROWE – KRAKÓW