Uwaga! Nabór wniosków o mieszkanie już się zakończył. Jeśli szukasz mieszkania na wynajem – skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Inwestycje 5 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Inwestycje 5 Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.
kontakt PFR Nieruchomości

Facebook:

Grupa o inwestycji w Krakowie, przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

YouTube:

Kanał PFR Nieruchomości

LinkedIn:

Profil PFR Nieruchomości

Strony internetowe:

O firmie: nieruchomosci.pfr.pl

Infolinia:  (22) 703-43-49

mail: infolinia@mdr.pl

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Klaudia Dryja iod@pfrm.pl, kom. 501 396 716