Bez kredytu, bez wkładu własnego

Wystarczy, że wpłacisz 6-krotność czynszu (traktujemy ją jako kaucję) i już możesz mieszkać. Uwaga! Osoby, które udokumentują swoją zdolność czynszową, mogą wpłacić niższą kaucję: 3-krotność czynszu. Będąc najemcą Mieszkania Plus, śpisz spokojnie. Jeśli tylko nie łamiesz warunków umowy, nikt nie wypowie Ci najmu.

Już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem; są podłogi, glazura i terakota, biały montaż, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Ściany są pomalowane na biało. Po Twojej stronie będą meble (w tym: kuchenne) oraz sprzęt RTV/AGD.

Z dopłatą do czynszu

Najemcy Mieszkań Plus mogą się starać o dopłaty czynszowe. Np. w Białej Podlaskiej takie wsparcie otrzymuje aż 150 rodzin (na 186 mieszkań). Wysokość dopłaty zależy od indywidualnej sytuacji najemcy. Obecnie nasi najemcy pobierają od 100 do 650 zł miesięcznie.

Jasne i ustawne

Mieszkania Plus, zaprojektowane w krakowskiej inwestycji, są bardzo ustawne, jasne i słoneczne. Większość posiada odrębną kuchnię i ekspozycję południową, z widokiem na rozległe zielone tereny otaczające inwestycję.

Duży wybór

Przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej powstaje 481 Mieszkań Plus; od 1 do 4-pokojowych, z pełnym wyborem metraży.

Bezpieczna umowa

Naszych najemców chroni Ustawa o ochronie praw lokatorów. jeżeli tylko nie naruszasz warunków umowy najmu ani przepisów ww. ustawy, śpisz spokojnie; nikt nie wypowie Ci najmu.

Jak zostać najemcą?

Warunki naboru i najmu opisaliśmy szczegółowo tutaj > W tej sekcji znajdziesz również informacje o zasadach umów z dojściem do własności.

Metraże mieszkań

  • 1 pokój: 28 – 45 mkw.
  • 2 pokoje: 33 – 48 mkw.
  • 3 pokoje: 42 – 72 mkw.
  • 4 pokoje: 52 – 70 mkw.